Детективне агентство Приватний Детектив

Детективи Київської Детективної Агенції можуть допомогти Вам не тільки в столиці, але і по всій території Україні.

Ми створили ідеальну команду – це досвідчені оперативники, детективи, експерти криміналістики, психологи та поліграфологи. Активні зв’язки в Державних структурах та приватних агенціях України та держав ЄС дозволяють нам вкрай ефективно вирішувати Ваші гострі питання та надавати послуги вищого класу в найкоротші терміни.

Чому звертаються саме до Київської Детективної Агенції та обирати наших професіоналів приватного розслідування?

Ми впораємось з тими незручними, але важливими для Вас, проблемами, яким не можуть, або не мають бажання займатися правоохоронні органи. Виникають проблеми, які Ви хочете вирішити максимально тихо, не привертаючи зайвої уваги родини, партнерів по бізнесу, колег, або Ви просто не бажаєте, щоб Ваші особисті проблеми ставали надбанням спільноти. Наша агенція завжди готова підтримати Вас в подібних випадках! Попри думку суспільства ціни на наші послуги не є захмарними, адже ми завжди входимо в скрутне положення клієнта і підбираємо індивідуальні механізми виходу зі складної ситуації.

Необхідно повністю усвідомлювати, що, на превеликий жаль, не всі люди з-поміж Ваших знайомих, колег, і навіть так званих «друзів» - бажають Вам добра і не замислюють лихого проти Вас. Завжди треба бути поінформованим про це, щоб захистити власні інтереси, себе та рідних.

Скористуйтеся послугами нашої детективної агенції, і ми вирішимо поставленні Вами задачі з максимальною ефективністю, професійно, швидко, і 100% конфіденційно. Кожний наш Клієнт – особливий.

Наші приватні детективи мають багаторічний досвід слідчої, оперативної та аналітичної роботи в СБУ, МВС України та інших правоохоронних органах.

Наш Головний принцип – Ви ставите задачу - ми її вирішуємо!

Відео про роботу детективних агентств в Україні

Послуги приватного детектива в Києві дуже різноманітні та мають великий попит. Сьогодні послуги детектива це не тільки розслідування кримінальних справ, а й допомога у вирішенні найрізноманітніших проблем. Наприклад, часто до нас звертаються для виявлення та підтвердження фактів подружньої зради. Нерідко бувають випадки, коли пошук зниклих людей поліцією не дає результатів, і тоді люди звертаються до професіональних детективів, котрі зацікавлені у швидкому і позитивному результаті. Так само в сферу наших послуг приватним особам входить викриття шлюбних аферистів, пошук свідків злочину, перевірка образу життя дітей, пошук боржників, відео та фото спостереження, пошук викрадених авто та багато іншого.

Також наше детективне агентство надає послуги для бізнесу. Наша агенція надає широкий спектр послуг які допоможуть Вашому бізнесу уникнути багатьох негараздів. Наступні послуги стануть в нагоді для захисту бізнесу: комплексна програма анти рейд, збір та аналіз інформації про бізнес партнерів та співробітників, сканування приміщень і авто на предмет небажаних записувальних пристроїв та інше.

Співробітництво з колегами з Європи та Американського континенту

Ви бажаєте знайти надійних партнерів, котрі зможуть забезпечити вам впевненість у майбутньому, у ваших друзях та партнерах, а також в сімейних справах? Тоді звернутися до Київської Детективної Агенції - буде правильним рішенням. І є не мало причин цьому факту. Наприклад:

У нас працюють тільки досвідчені співробітники, що мають гарний послужний список.

Ми не мислимо стереотипами та для кожної ситуації розробляємо унікальну стратегію, яка буде гарантовано виправданою та призведе до потрібного результату.

Не обіцяємо неможливого і не даємо хибної надії. Ми завжди відверті з нашими клієнтами.

Працюємо виключно на ваші інтереси.

Маємо потрібні зв’язки у всіх структурах та використовуємо всі необхідні ресурси.

і, звісно ж, важливим фактом буде то, що ми готові забезпечувати захист ваших інтересів не тільки в межах України - у нас є партнери в країнах Європи, а також в Америці.

Тому, з якою б ситуацією вам не довелось зіштовхнутися, ви зможете покластися на Київське Детективне Агентство.

Сфери надання послуг детективного агенства

Ми маємо достатньо широку спеціалізацію та готові надати підтримку у всіх сферах вашого життя та професіональної діяльності:

Бізнес. Наші детективи зможуть перевірити ваших партнерів на предмет надійності – жодні тіньові схеми та ризики не уникнуть нашої уваги. Тому, вирішивши розширити свій бізнес і долучити нових партнерів, не забудьте перевірити їх благонадійність за допомогою наших спеціалістів. Перевірка доступна по всьому світі!

Сім’я. Ви не впевнені у тому, що у ваших рідних все гладко? Підозрюєте, що ваші діти потрапили в погану історію? А, може бути, у ваших родичів проблеми? Ми прояснимо ситуація, що склалася і ви дізнайтесь правду - якою б вона не була.

Любов. В наш час є чимало ситуацій, потрапити в які було б небажано. Подружня зрада, шлюбні аферисти, різного роду залежності - все це зустрічається все частіше, і ви маєте повне право знати реальний стан речей.

Розшук безвісти зниклих. Якщо близька людина потрапила в біду, або зникла, то не завжди варто довірятися правоохоронним органам. В цьому випадку кожна хвилина на вагу золота і наші співробітники добре це знають та працюють швидко й злагоджено. Уже через кілька днів ви отримаєте перші звістки.

Розшук майна. Ми зможемо розшукати втрачене вами майно. Викрадені машини, предмети живопису та коштовності - це далеко не все, що доводилось нам відшукати.

Київська Детективна Агенція завжди працює на результат і забезпечує клієнтам достойний рівень сервісу. З нами ви зможете бути впевнені в том, що будь яка проблема, навіть найнесподіваніша ситуація, не зможе вибити вас з колії та спричинити вам шкоду.

Статті