Перевірка приміщень на наявність "жучків" та присутність пристроїв спостереження

Ваш бізнес успішно розвивається, але несподівано конкуренти перехоплюють у Вас серйозного клієнта або постачальника. Вороги, звідкілясь дізнаються про Ваші стратегічні і тактичні плани, котрі лише вчора були озвучені в кругу партнерів. Зриваються важливі переговори. Відбуваються дивні та незрозумілі події. Промислове шпигунство буває не тільки в кіно. Недоброчесна конкуренція, заздрість, нечесна гра на ринку, конкуренти та вороги не гребують ніякими засобами, щоб заволодіти інформацією.

В цьому випадку вихід один – перевірка приміщень на наявність прихованих технічних засобів. Спеціалісти Київської Детективної Агенції, мають у своєму арсеналі професійну спецтехніку, зможуть виявити мікрофони та будь які інші пристрої для запису інформації. Ми проведемо перевірку на «чистоту» Вашого кабінету і всіх інших важливих службових приміщень. Після перевірки приміщення на наявність прослуховуючих пристроїв, ми зробимо спеціальний профілактичний огляд вашого автомобіля. Ми зможемо визначити, чи наявні пристрої стеження (маяки), за допомогою яких, вороги можуть визначати і контролювати ваше місцезнаходження.

Якщо Ваші побоювання підтвердяться і ми виявимо, що Вас прослуховують - ми пропонуємо Вам комплекс заходів, направлених на захист Вашого бізнесу та контратаку і дезінформацію Ваших конкурентів або ворогів. Ми розробимо індивідуальний план контрзаходів для протидії Вашим ворогам.

Який вибрати план дій - буде залежати цілком від Вас, але в будь якому випадку, перевірка приміщень на наявність «жучків» — це необхідний захід, якщо Ви хочете захистити Ваш бізнес. Адже недарма кажуть: «Попереджений — значить озброєний!»

Статті