Вартість наших послуг

Вартість послуг Київської Детективної Аґенцiї, від чого залежать наші ціни.

Вартість послуг Київської Детективної Аґенцiї формують різні чинники, такі як обсяги виконуваних робіт, оперативні витрати, складність поставленої задачі, часовий ресурс для виконання роботи та ще безліч інших чинників.

Корпоративним замовникам та постійним клієнтам - індивідуальні умови.

Вартість послуг приватного детектива формується після дзвінка або особистої зустрічі клієнта (його представників) та детектива, складання плану робіт, визначення мети та результату, які потрібні клієнту та обліку масштабів майбутньої роботи.

Можлива робота з клієнтами - інкогніто.

Ми також проводимо розслідування для анонімних клієнтів.

Вартість послуг завжди визначається індивідуально, в залежності від складності та масштабності Вашого питання, контексту ситуації та достовірності поданої Вами інформації.

Ми можемо Вам допомогти - оперативно, якісно та ефективно - зв'яжіться з нами по телефону або електронною поштою, опишіть свою ситуацію і ми разом з Вами складемо план нашої подальшої роботи для досягнення бажаного Вами результату, мінімізувавши Ваші витрати.

Оплатити послуги Київської Детективної Аґенцiї можна при особистій зустрічі або за допомогою будь-якої системи банківських переказів.