Приватний детектив Київ. Послуги приватного детектива від "Київської Детективної Аґенції"

Актуальність послуг детективної агенції на сьогодні невпинно росте в усіх великих містах України. Це абсолютно природній процес зумовлений тим, що державні органи, які цим мають займатися, не можуть, або ж не бажають робити свою роботу. Згідно зі статистикою все частіше виникають ситуації, коли бізнесу будь якого розміру чи фізичній особі загрожує небезпека. Також Вас можуть вибити з колії делікатні проблеми на сімейному фронті, які звісно ще більш неприємні за проблеми з бізнесом. В розвинених країнах суспільство давно звикло делегувати подібні делікатні задачі приватним детективам. На превеликий жаль, поки що в Україні не квапляться із законодавчою базою для діяльності детективних агенцій, але це не заважає по мірі сил допомагати в скруті простим людям.

Через вищенаведені факти в цій галузі між агенціями спостерігається адекватна конкуренція, яка звісно йде на користь клієнтам. Але нажаль це ніяк не впливає на те, що справжніх професіоналів в цій галузі критично не вистачає. Іноді клієнти до нас звертаються після того, як їх ошукали шахраї під видом детективів, чи просто непрофесіонали провалили доволі нескладне завдання. Треба бути готовими до того, що поради в інтернеті, або до смішного дешеві послуги псевдодетективів не допоможуть вирішити проблему, а тільки ускладнять її.

І тут постає важливе питання, як відрізнити детектива-профі від шахрая, або телепня?

В першу чергу треба уважно продивитись сайт агенції, а особливу увагу звернути на наповнення сайту та оцінити його архітектуру. Аферисти та шахраї ніколи не будуть вкладатись в сайт грошима та часом. Це скоріш за все буде сайт-візитівка, або ж взагалі безкоштовне оголошення десь на нейтральному ресурсі.

 • Краще все-таки звертатись за такими специфічними послугами до агенції з репутацією, а не до спеціаліста одинака.
 • Під час особистого контакту, якщо такий буде, слід звернути увагу на те, наскільки повну інформацію від вас хоче почути детектив. Шахраям та новачкам завжди байдуже до деталей.
 • Ну і звісно, зверніть увагу на широкий спектр послуг агентства.

Як працюють приватні детективи в Києві та Україні

Приватний детектив від Київської Детективної Агенції це чудовий вибір, тому, що він може вразити шириною спектру послуг навіть найвибагливіших клієнтів.

Основні напрямки наших послуг:

 • Розшук зниклих без вісті людей, розшук людей, що Вам заборгували, розшук потрібних для вирішення Вашого питання свідків;
 • Захист від шлюбних шахраїв шляхом збору інформації про людину, яка вам симпатична. Виявлення подружньої зради шляхом стеження за об’єктом підозри;
 • Збір інформації про життєдіяльність Ваших дітей та родичів;
 • Допомога у розслідуванні кримінальних, адміністративних, господарчих справ;
 • Збір потрібної Вам інформації шляхом прихованого фото та відео фіксування об’єктів;
 • Повернення авто, яке у вас вкрали;
 • Збір та аналіз інформації про співробітників та партнерів вашого бізнесу, визначення джерела розповсюдження комерційної інформації;
 • Сканування приміщень і авто на предмет наявності записувальних пристроїв;
 • Профілактичні заходи анти рейд для захисту Ваших позицій в бізнесі;
 • Контроль якості та легітимності оборудок з нерухомістю;
 • та безліч додаткових послуг.

Звертаючись до Київської Детективної Агенції Ви отримуєте всі вищенаведені послуги якості найвищого рівня. Гарантією вирішення Вашої проблеми найкращим чином стануть наші професіоналізм, досвід, зв’язки та репутація. Ми готові виходити з Вами на зв’язок у всіх сучасно зручних формах, таких як телефон, електронний лист або онлайн заявка на сайті.

Співробітництво з колегами з Європи та Американського континенту

Ви бажаєте знайти надійних партнерів, котрі зможуть забезпечити вам впевненість у майбутньому, у ваших друзях та партнерах, а також в сімейних справах? Тоді звернутися до Київської Детективної Агенції - буде правильним рішенням. І є безліч причин цьому.

У нас працюють тільки досвідчені співробітники, що мають гарний послужний список.

Ми не мислимо стереотипами та для кожної ситуації розробляємо унікальну стратегію, яка буде гарантовано виправданою та призведе до потрібного результату.

Не обіцяємо неможливого і не даємо хибної надії. Ми завжди відверті з нашими клієнтами.

Працюємо виключно на ваші інтереси.

Маємо потрібні зв’язки у всіх структурах та використовуємо всі необхідні ресурси.

і, звісно ж, важливим фактом буде то, що ми готові забезпечувати захист ваших інтересів не тільки в межах України - у нас є партнери в країнах Європи, а також в Північній Америці.

Тому, з якою б ситуацією вам не довелось зіштовхнутися, ви зможете покластися на Київське Детективне Агентство.

Сфери надання послуг

Ми маємо достатньо широку спеціалізацію та готові надати підтримку у всіх сферах вашого життя та професіональної діяльності:

Бізнес. Наші детективи зможуть перевірити ваших партнерів на предмет надійності – жодні тіньові схеми та ризики не зможуть уникнути нашої уваги. Тому, вирішивши розширити свій бізнес і долучити нових партнерів, важливо перевірити їх благонадійність за допомогою наших спеціалістів. Перевірка доступна по всьому світі!

Сім’я. Ви не впевнені у тому, що у ваших рідних все гладко? Підозрюєте, що ваші діти потрапили в погану історію? А, може бути, у ваших родичів проблеми? Ми прояснимо ситуація, що склалася і ви дізнайтесь правду - якою б вона не була.

Любов. В наш час є чимало ситуацій, потрапити в які було б небажано. Подружня зрада, шлюбні аферисти, різного роду залежності - все це зустрічається все частіше, і ви маєте повне право знати реальний стан речей.

Розшук зниклих безвісти. Якщо близька людина потрапила в біду, або зникла, то не завжди варто довірятися правоохоронним органам. В цьому випадку дорога кожна хвилина і наші спеціалісти добре це знають і працюють швидко і злагоджено. Уже через кілька днів ви отримаєте перші звістки.

Розшук майна. Ми можемо знайти викрадене майно. Викрадені машини, предмети живопису та коштовності - це далеко не все, що доводилось нам відшукати.

Київська Детективна Агенція завжди працює на результат і забезпечує клієнтам достойний рівень сервісу. З нами ви зможете бути впевнені в том, що будь яка проблема, навіть най несподіваніша ситуація, не зможе вибити вас з колії й нанести вам шкоду.

Статті