Вирішення нестандартних ситуацій

situation

Приватні детективи вирішують нестандартні ситуації.

Часом буває складно надати перелік всіх послуг які надають детективи Київської Детективної Аґенції.  Адже, скільки людей стільки й ситуацій, проблем, які потребують вирішення.

Приватні детективи нашого агентства пропонують величезний перелік послуг по вирішенню  різних задач.  Тут окремо варто відзначити послуги вирішення нестандартних ситуацій. Фахівці нашої детективної агенції мають чималий досвід у  вирішенні саме таких задач.

За статистикою нестандартних ситуацій з точки зору діяльності приватних детективів набагато більше, ніж тих, які можна чітко віднести до власне детективних послуг. Тому доводиться говорити про «нестандартності», оскільки у  кожному окремому випадку доводиться використовувати всі свої вміння і креатив, щоб знайти найкраще рішення.

Що називають нестандартними ситуаціями.

 В першу чергу ми маємо на увазі ті складності та наслідки, які можуть виникнути у людини, якщо має місце необґрунтоване або протиправне звинувачення людини  з боку правоохоронних органів.  Буває, що у конкретної особи виник з ними конфлікт - в такому випадку краще звернеться до нас.

Крім цього, ми здійснюємо перевірку способу життя неповнолітніх, якщо є ризик здійснення ними протиправних дій.  Тут наше завдання полягає не тільки в тому, щоб перевірити ситуацію, але і запобігти протиправним інцидентам які можуть мати місце у майбутньому, якщо вчасно не знайти рішення життєвої ситуації..

Також в спектрі наших послуг розробка комплексної програми  безпеки в складних умовах і допомогу у виведенні з секти, що завжди вважається завданням надмірно специфічним та складним.

Нестандартними ситуаціями будуть такі, які вимагають спеціального індивідуального підходу.  Завжди непросто працювати з підлітками - нашим фахівцям в даному питанні доводиться працювати не тільки детективами, а й психологами.  Те ж саме стосується послуги  виведення з секти.  Часом без впровадження в коло знайомих об'єкта або навіть секту ніяк не обійтися.

Чому варто звертати саме до приватних детективів

Нестандартні ситуації - це те, з чим ніхто краще за приватних детективів не впорається.  Ми маємо досвід вирішення найрізноманітніших завдань, і завжди забезпечуємо конфіденційність і вашого звернення, і всієї операції.  Ми беремося за справи, в яких вам не допоможуть ні правоохоронні органи, ні психологи, якщо мова йде про якісь сімейні негаразди.  Тобто ми перебираємо на себе їх функції, але працюємо набагато ефективніше і цілеспрямованіше.

У житті ми часто стикаємося з різними проблемами.  Це можуть бути як дрібні негаразди, так і великі неприємності в житті кожної окремої особи або великій компанії, які стають для нас величезною перешкодою в житті.  У складних ситуаціях, коли здається немає виходу, для вирішення нестандартних завдань потрібно креативне ефективне рішення.

Як правило, такі ситуації вибивають із зони комфорту і заважають нам жити колишнім життям.  Якщо мова йде про дрібні, незначні  негаразди, можна впоратися самому або попросити допомоги у близьких людей.  Але є ситуації, коли проблема набагато серйозніша, і може повернути Долю зовсім в іншому напрямку.  У цьому випадку необхідно звернутися до фахівців, які зможуть вникнути в суть проблеми, а також швидко і якісно знайти з неї вихід.  Головне в цьому питанні - це високий професіоналізм, ясність розуму і креативність в прийнятті важливого рішення.  Права на помилку бути не може, оскільки важливість питання клієнта знаходиться на першому місці.  Приватне детективне агентство надає послугу вирішення нестандартних ситуацій  в  України та  закордоном.

 Для детективів Київської Детективної Аґенції не існує нерозв'язаних задач.  У боротьбі з проблемою можуть бути застосовані оперативні заходи різного роду і характеру в рамках чинного законодавства України.  Це може бути впровадження співробітника як в колектив, так і в близьке оточення окремої людини, з урахуванням віку, статі об'єкта, його релігійних і політичних поглядів з подальшим наданням впливу на об'єкт для отримання бажаного результату;  може бути ведення спостереження, проведення приватного розслідування і т.д.  А може буде достатньо провести бесіду з юристом, психологом, які зможуть тверезо поглянути на речі й дати потрібну пораду для прийняття правильного рішення.

Всі співробітники є дипломованими фахівцями у своїй галузі та  суттєвим досвідом оперативної роботи.

Приклад розв'язання нестандартної задачі:

Звернувся чоловік із проблемою: відносини з сином негативні, має бажання налагодити контакт, знати чим займається (підозрює у вживанні наркотичних засобів) і переконати його в необхідності продовжити навчання у вищому навчальному закладі.

З боку детективів Київської Детективної Аґенції були прийняті наступні заходи:

  •  З'ясовані та усунені всі обставини, які могли послужити причиною поганих відносин з батьком;
  • Проведена бесіда з психологом з метою усунення в подальшому конфліктних ситуацій батька з дитиною;
  • Встановлено коло спілкування об'єкта і введено працівника;
  • Протягом короткого часу налагоджений контакт співробітника з об'єктом;
  • Проведені заходи з урахуванням психологічних прийомів в наданні необхідного впливу на об'єкт для примирення з батьком і появи інтересу до навчання.