Розслідування кримінальних справ Київською Детективною Аґенцiєю

Згідно Закону, розслідуванням карних справ зобов’язані займатися слідчі органи. Одначе, кількість «висяків» с однієї сторони, і безліч відмов у порушенні карної справи з іншої, говорить про те, що в реаліях нашого життя не завжди так.

Якщо ви зіштовхнулись із подібною ситуацією, Київська Детективна Агенція готова протягнути руку допомоги Вам. Наші технічні можливості значно перевищують технічне оснащення поліції. А багаторічний досвід у розслідуванні карних справ наших співробітників, буде найкращим бонусом в проведенні об’єктивного та незалежного розслідування.

Ми також допоможемо Вам, якщо Вас підозрюють та звинувачують у злочині, котрого Ви не робили. Або ж навпаки, скоєним злочином було нанесено матеріальну та моральну шкоду Вам, а слідчі органи не застосовують всіх можливих засобів, необхідних для відновлення справедливості.

Виконання конфіденційних/делікатних доручень

Виконання конфіденційних/делікатних доручень, які в силу певних обставин Ви не можете/не хочете виконати особисто чи доручити це кому-небудь зі своїх друзів або колег.

Один Ваш дзвінок, і наш приватний детектив проведе розслідування будь якої кримінальної/адміністративної/цивільної справи, незалежно від ступеня її складності та територіального розташування.

Статті